ОГЛАСИО СЕ ШАБАЗ НЕЈПИР: Ево шта је поручио навијачима Звезде
Нови кошаркаш Црвене звезде Шабаз Нејпир изјавио је да очекује да ће наредне сезоне да оствари велике ствари са "црвено-белима".

FOTO: FK Crvena zvezda
Нејпир је средином јула потписао двогодишњи уговор са Црвеном звездом. Он је у среду стигао у Београду, а после прегледа прикључиће се припремама тима за нову сезону.
"Очекујем да побеђујемо, на првом месту очекујем да играмо јако и чврсто, узбуђен само што ћу играти пред таквим навијачима о којима сам толико тога чуо. Једноставно очекујем да урадимо неке велике ствари ове године", рекао је Нејпир, пренео је званични сајт Црвене звезде.
Нејпир је у НБА лиги играо за екипе Мајамија, Орланда, Портланда, Бруклина, Минесоте и Вашингтона. У Европи је наступао за Зенит и Олимпију из Милана.
Кошаркаши Црвене звезде се од 25. августа налазе у бази Фудбалског савеза Србије у Старој Пазови где се припремају за нову сезону.
Препоручујемо

"НИСУ СВЕСНИ КОГА СУ ДОВЕЛИ": Хрватски стручњак о новом појачању Звезде
31. 08. 2023. у 10:28

ЗВЕЗДА УПАЛИЛА МОТОРЕ! Душко Ивановић: Код ових нових играча се види...
28. 08. 2023. у 10:00

НАШИ ПРЕДЛОЗИ! Ево ТИП тикета за петак
РЕДАКЦИЈА нашег листа спремила вам је четири пара за данашњи тикет.
25. 04. 2025. у 06:40

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Добила је ову вест и не може да верује да се то догодило
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из света спорта у коме су Руси међу најбољима на свету.
24. 04. 2025. у 12:33

УСТАШЛУК НА ДЕЛУ И Хрватски кардинал велича Томпсона - тотално лудило у Хрватској
КОЛИКО је Хрватска огризла у мржњи према Србима говори чињеница да је чак и тамошњи кардинал говорио о концерту Топсона познатог по песмама које величају клање Срба.
24. 04. 2025. у 17:01
Коментари (0)