ТЕНИСКИ СВЕТ У СТРАХУ: Ево шта је Карлос Алкараз рекао о повреди

Марко Паунић
Марко Паунић

05. 09. 2023. у 12:40

Шпански тенисер Карлос Алкараз демантовао је данас да има проблема са повредом и додао да је задовољан играма на овогодишњем Ју-Ес опену, преносе шпански медији.

ТЕНИСКИ СВЕТ У СТРАХУ: Ево шта је Карлос Алкараз рекао о повреди

FOTO: Tanjug/AP

Алкараз је у осмини финала победио Италијана Арналдија 6:3, 6:3, 6:4 и постао тек други тенисер у историји који је са само 20 година нанизао три наступа заредом у четвртфиналу Отвореног првенства САД.

Шпанац је уочи меча са Арналдијем прескочио тренинг, а поједини медији су објавили да Алкараз има проблема са повредом.

"Повреда није проблем. Турнири су напорни, нарочито мечеви гренд слема, суочите се са боловима и умором... Нормално је да онда прилагођавате тренинге. Заиста сам задовољан како сам играо, интензитетом, све мањим бројем грешака. Бетон је тренутно моја најдража подлога, а на све три се комотно осећам", рекао је Алкараз, који брани титулу у Њујорку.

Алкараз ће у четвртфиналу Ју-Ес опена играти против Немца Александра Зверева.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на Стамфорд бриџу могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".

19. 05. 2026. у 07:30

Коментари (0)

НЕМА ПРЕДАЈЕ, БОРБА ДО САМОГ КРАЈА! Сити јури три бода на Виталитију у покушају да одржи шампионске снове