ПУЧЕ БРУКА УСРЕД АМЕРИКЕ: Легендарни тренер хтео да честита Ђоковићу, па сад не сме да изађе из куће
Српски тенисер Новак Ђоковић пласирао се синоћ у полуфинале Ју-Ес опена, пошто је у три сета победио Американца Тејлора Фрица 6:1, 6:4, 6:4.
Танјуг/АП
Најбољи тенисер света је демолирао Американца, али дан после се више прича о брукању Бреда Гилберта неголи о маестралној партији Србина.
Наиме, прослављени тениски тренер, који је својевремено тренирао легендарног Андреа Агасија (касније Новаковог тренера), направио је без конкуренције блам 2023. године, с добронамерном жељом да честита Новаку Ђоковићу пласман у полуфинале Ју-Ес опена.
Будући да је Ђоковић победу над Американцем Тејлором Фрицом прославио на тај начин што се латио микрофона и отпевао нумеру "Бисти бојса" (Beastie Boys), Гилберт је поделио стихове песме "Бори се за своја права" на друштвеним мрежама и означио је самог српског аса.
Са друге стране, док је покушавао да означи и члана америчке хип-хоп групе, Бред је грешком "таговао" звезду геј филмова за одрасле са корисничким именом "Beastyboy".
Уследили су бројни коментари обожаватеља, који су Гилберту указивали на његову збрку, али је искусни стручњак одмах избрисао статус и у наредној објави признао грешку, најавивши једнодневну суспензију са друштвених медија.
- Даћу себи црвени картон и суспензију од 24 сата због ове грешке - огласио се Гилберт.
Препоручујемо
"ТЕШКО ЈЕ ПРОТИВ ЊЕГА, ЈОШ ЈЕ И ЛЕВОРУК": Новак Ђоковић прокоментарисао наредног ривала
06. 09. 2023. у 09:31
"ХОЋУ ДА ПАТЕ..." Карлос Алкараз послао бруталну поруку Ђоковићу и осталим ривалима
06. 09. 2023. у 09:24
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
06. 04. 2026. у 06:50
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (1)