НЕ ВОЛИМ ДА ГУБИМ: Новак Ђоковић је ово изјавио након пораза од Чешке

Александар Илић
Александар Илић

16. 09. 2023. у 22:36

НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић поражен је у дублу са Николом Чачић од Томаса Махача и Адама Павлашека у неизвесном дуелу Дејвис купа.

НЕ ВОЛИМ ДА ГУБИМ: Новак Ђоковић је ово изјавио након пораза од Чешке

ТАНЈУГ/АП

Србија је раније, након дуела са Шпанијом обезбедила место на завршном турниру, те овај пораз не боли толико. Новак је након дуела изнео своје мишљење.

- Мислили смо као тим, квалификовали смо се за Малагу, мислили смо да нема потребе да играм сингл. Желело сам да играм дубл, то је најбоља вежба за Малагу. Ја никад не играм дубл. Хтели смо да победимо, не волим да губим. Свеједно да ли дубл или сингл. Моја осећања нису сјајна тренутно. Драго ми је да смо се борили до краја - рекао је Ђоковић.

Није очекивао Ђоковић да ће видети толико публике на завршном мечу дана, нарочито из Србије.

- Никад нисмо очекивали да ће бити толико навијача на дублу. Хвала навијачима који су остали до краја. Учинили су да се осећамо као код куће. Надамо се да ће нас подржати, тамо неће бити шпанског тима - додао је Новак.

Искуство је, на крају, било пријатно.

- Генерално, искуство је било сјајно. Примарни циљ је био да помогнем тиму. Донео сам поен који је био довољан за Малагу. Нисам био овде годинама, нисам знао како ће ме прихватити народ у Валенсији. Познавање шпанског је можда помогло. За гостопримство 10/10 - подвукао је Ђоковић.

БОНУС ВИДЕО: Боже правде усред Загреба

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА ОЛИМПИКУ: Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.

29. 12. 2025. у 09:00

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.

29. 12. 2025. у 13:08

Коментари (0)

ПРЕКО ГЛАВЕ МИ ЈЕ... Саша о свађи са Емином: Честитам јој!