ЂОКОВИЋ НИЈЕ МОГАО ДА ВЕРУЈЕ: Новак играо против Мекинроа, није ни сањао шта ће да му уради 64-годишњак (ВИДЕО)
Новак Ђоковић и Џон Мекинро недавно су се састали на тениском терену одигравши један егзибициони меч, и то баш у време када је Ђоковић крупним корацима грабио ка 24. гренд слем титули.
Screenshot / TennisTV
Мекинро је објавио снимак као део видео серијала који ради за ЕСПН+ канал.
Са Нолетом се састао на тениском терену, а оно што је Мекинро урадио, оставило је Новака у чуду.
Наиме, 64-годишњак је одсервирао ас из другог сервиса што је Ђоковића запрепастило.
- Боже, не могу да верујем - прокоментарисао је Новак.
- Хвала ти што си кренуо на ту страну - алудирао је Мекинро на то што је актуелни први рекет света кренуо на супротну страну да ритернира.
- Покривао сам ту страну - одговорио је Новак.
Али, није то била једина мајсторија тениског мага из Сјединњених Америчких Држава.
Уосталом, погледајте и сами:
БОНУС ВИДЕО: Фудбалер Јанг бојса, Филип Угринић: Волео бих да заиграм за Звезду!
Препоручујемо
КК ПАРТИЗАН СЕ ШЕПУРИ: "Провоцира" остатак АБА лиге, али се то не свиђа свим "гробарима"
05. 10. 2023. у 15:55
БОКСИНГ ДЕЈ КЛАСИК НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед без капитена дочекује "свраке" која га редовно побеђују претходних година
ЈЕДИНИ меч Премијер лиге на Боксинг деј ове сезоне игра се на „Олд Трафорду“ где Манчестер јунајтед дочекује Њукасл (21.00). Историја је на страни "црвених ђавола“, али форма, кадровски проблеми и недавни међусобни дуели сугеришу да нас чека веома неизсвестан окршај.
26. 12. 2025. у 09:00
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)