ТАКО ТО РАДЕ ШАМПИОНИ! Новак Ђоковић одговорио Надалу: Моје поштовање према Рафи и Роџеру надјачава негативно мишљење о њима

Часлав Вуковић

10. 10. 2023. у 20:57

НОВАК Ђоковић је одговорио на питање о томе што је Рафаел Надал недавно истакао да би Србин био фрустриран да није постао рекорерд по броју гренд слем титула.

ТАКО ТО РАДЕ ШАМПИОНИ! Новак Ђоковић одговорио Надалу: Моје поштовање према Рафи и Роџеру надјачава негативно мишљење о њима

Фото: EPA-EFE/ANDY RAIN

Он је у интервјуу за "Спортал"  прокоментарисао изјаву великог ривала.

- Немам намеру ни у ком погледу да разговарам у негативном контексту о Рафаелу Надалу или о Роџеру Федереру, јер моје поштовање надјачава можда нека негативна мишљења о њима - рекао је најбољи тенисер света Новак Ђоковић и додао:

- То је његово мишљење, са којим, наравно, нисам сагласан. Имам своје мишљење, али нећу га делити јер не желим да продубљујем ту тему. За тим нема потребе уопште. Видео сам да је то отишло поприлично вирално, да су људи причали о томе.

Потом је истакао да веома цени Шпанца са којим је одиграо 59 међусобних дуела (30:29 води Новак).

- Свако има право на своје мишљење и како он тумачи неког другог у том контексту. То је све што могу да кажем. Рафа је велики шампион, изузетно га ценим и поштујем као шампиона, као мог највећег ривала, као човека и тенисера који је у великој мери учествовао у обликовању моје игре и мојих резултата које сам постигао - поручио је Ђоковић.

Подсетимо, први рекет света ће до краја сезоне играти на три турнира - мастерс у Паризу (30. октобар - 5. новембар), завршни мастерс у Торину (12-19. новембар) и Дејвис куп (21-26. новембар).

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПАРТИЗАН ТО НИЈЕ ЗАОБОРАВИО ГРАДСКОМ РИВАЛУ: Црно-бели желе да освете Брђанима за оно што се десило у првом делу сезоне

ПАРТИЗАН ТО НИЈЕ ЗАОБОРАВИО ГРАДСКОМ РИВАЛУ: Црно-бели желе да освете Брђанима за оно што се десило у првом делу сезоне

ДЕРБИ 29. кола Суперлиге стадиона биће одигран на "Стадиону Партизана" где ће црно-бели од 19 часова угостити градског ривала, екипу Чукаричког.

05. 04. 2026. у 07:00

ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено

ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено

Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.

04. 04. 2026. у 18:06

Коментари (0)

АМЕРИ САЗНАЛИ ШТА СРБИ УРАДЕ КАД ЈЕ ТЕШКО - И ОСТАЛИ У ШОКУ! Тренер највећег америчког чуда објаснио како је то кад тренираш СРБЕ! (ВИДЕО)