ШОК! Ник Кирјос обрисан са АТП листе
Аустралијски тенисер Ник Кирјос нестао је са АТП листе након што је скоро целе године био неактиван!

Фото: Принтскрин
Кирјос је одиграо само један меч 2023. године, поражен је у јуну у Штутгарту, док је последњи тријумф остварио пре више од годину дана у Јапану.
Бодови са тог турнира су "отишли" тако да он више нема никаквих бодова поред свог имена. Подсетимо, имао је ове године озбиљних проблема са повредама.
Оно што је важно истаћи јесте то да Кирјос има заштићени ренкиг и то 21. место, што му омогућава да игра АТП турнире када одлучи да се врати на терен.

ФЕНЕРОВИ НАВИЈАЧИ ОВО ЧЕКАЈУ 16 ДУГИХ ГОДИНА: Бенфика јури пето узастопно учешће у групној/лигашкој фази ЛШ
БЕНФИКА и Фенербахче одлучују у Лисабону о пласману у групну фазу Лиге шампиона, након што је први меч у Истанбулу завршен без голова.
27. 08. 2025. у 07:30

ТЕНИС У НЕВЕРИЦИ: Врхунска тенисерка зарађује и на сајту за одрасле, ево шта је још откривено о њој! (ФОТО)
Љубитељи тениса су, док траје Ју-Ес опен 2025 (US Open), остали затечени када су сазнали да је донедавна чланица Топ 100 на ранг листи Женске тениске асоцијације (ВТА) решила да поред "белог спорта" - зарађује и на чувеном сајту за одрасле.
27. 08. 2025. у 18:57

НЕОБЈАШЊЕН ФЕНОМЕН: Мноштво змија долази у цркву сваке године на Велику госпојину - "поштују" стари календар (ФОТО/ВИДЕО)
ПРАВОСЛАВНИ верници 28. августа славе Велику госпојину, а занимљив феномен, који наука још није објаснила, везује се за овај празник на грчком острву Кефалонија. Додуше - не за 28. август, већ за 15. када се Велика госпојина славила по старом календару. У то време, сваке године, у једну цркву долази велики број змија, што је навело маштовите локалце да исконструишу бројне легенде.
28. 08. 2025. у 11:02
Коментари (0)