МАЛО КО ЈЕ ЗНАО ОВО О ТРАГИЧНО ПРЕМИНУЛОМ ГЛУМЦУ: Метју Пери је био врло близу професионалне спортске каријере
ЛЕГЕНДАРНИ глумац Метју Пери, најпознатији по улози Чендлера Бинга у серији "Пријатељи" преминуо је у 55. години, а глумчев животни пут могао је да крене у скроз другачијем правцу.
Фото: Танјуг/АП
Иако је као глумац оставио јак утицај на публику поменуте популарне серије, Пери је глумио и у бројним другим, као и у филмовима, а мало је познат податак да је у младости био перспективни тенисер.
Љубав према белом спорту је развио још док је одрастао у Отави, у Канади. Овај град је био место где је први пут узео рекет у руке и одмах се заљубио у тенис.
Као тринаестогодишњак сањао је о професионалној каријери, али се његов фокус променио када се преселио у Лос Анђелес.
- Одустајање од тениса није била баш одлука коју сам морао да донесем. Био сам веома добар тенисер у Отави - био сам рангиран национално када сам имао, рецимо, 13 година. Затим сам се преселио у Лос Анђелес кад сам имао 15 година и сви у Лос Анђелесу су ме само побеђивали. Био сам прилично сјајан у Канади. Не толико у Лос Анђелесу. Било је лудо. Схватио сам да нећу играти тенис, па сам се одлучио за глуму. Да ли су тенис и глума слични? Не знам. То су менталне игре. То су веома тешке ствари у које се улази. Надам се да је такмичарски дух који сам имао као тенисер сада отишао како старим. Кад сам био у двадесетима, хтео сам да будем бољи од свих осталих. Сада, желим да сви буду успешни - рекао је Метју Пери у једном интервјуу 2012. године.
БОНУС ВИДЕО: Они су наш понос! После Ђоковића, Јокићу уручено значајно признање
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)