"ШТА ЈА ТЕБИ ДА КАЖЕМ?" Димитров се овако обратио Ђоковићу после финала Париза

Часлав Вуковић

05. 11. 2023. у 17:26

НОВАК Ђоковић победио је Григора Димитрова са 6:4, 6:3 у финалу мастерса у Паризу за рекордну седму титулу на овом турниру. Бугарин је после меча имао речи хвале за српског аса.

ШТА ЈА ТЕБИ ДА КАЖЕМ? Димитров се овако обратио Ђоковићу после финала Париза

ФОТО: Танјуг/АП

Он се на крају меча расплакао када му је пришао Ноле и утешио га. Током обраћања је 32-годишњак из Хаскова открио да му је ово финале много значило.

- Хвала свима! Мислим да сам изгорео на крају. Јако сам захвалан због изузетне недеље, био је ролекостер у последња три месеца за мене. Доћи до финала овог турнира ми значи више него што можете да замислите, али то не би било могуће без вас и ваше подршке - рекао је Димитров.

Потом се обратио Ђоковићу коме је честитао на новој титули.

- Новаче, честитам опет. Не знам шта да кажем. Искрено, још једна изузетна титула за тебе и твој тим.

За крај је говорио и о свом тиму.

- Мој тим? Било нам је сјајно, зар не? Ово је био диван пут у сезони, још једна сезона на високом нивоу и врло сам задовољан због тога. Хвала вам свима, ја настављам да идем у овом правцу - закључио је Димитров.

БОНУС ВИДЕО: "ТО МИ ЈЕ НАЈВЕЋА ЖЕЉА!" Новак Ђоковић отворио душу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: Мале квоте руше тикете! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА МУДРО ЗБОРИ: "Мале квоте руше тикете!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

14. 11. 2025. у 12:45

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (0)

Штедња у Unicredit Банци уз каматну стопу од чак 3,60%