ЗАМКА ЗА ЂОКОВИЋА: Новаче, памет у главу, Србин си ти!

Марко Паунић
Марко Паунић

16. 11. 2023. у 07:54

Српски тенисер Новак Ђоковић играће против пољског тенисера Хуберта Хуркача меч последње рунде "зелене групе" на Завршном мастерсу у Торину у 14.30.

ЗАМКА ЗА ЂОКОВИЋА: Новаче, памет у главу, Србин си ти!

FOTO: Tanjug/AP

Организатори су учинили све да елиминишу Ђоковића, за разлику од прва дана када је најбољи играч света играо у вечерњем термину, што је и логично с обзиром на то о каквој се величини ради. А сада су га убацили раније како би њихов јунак Јаник Синер могао да комбинује резултат са Холгером Рунеом.

Ђоковићу је потребна победа у два сета како би оверио пласман у полуфинале турнира на којем брани титулу. Свестан је и сам да му неће бити лако јер Хуркач нема шта да изгуби, а сјајан је тенисер. 

Србин и Пољак су се до сада сусретали шест пута и Ноле има стопостотан учинак. Последњи пут су рекете укрстили ове године на Вимблдону када је Ђоковић славио са 7:6, 7:6, 5:7, 6:4. 

У случају да Новак изгуби један сет у судару са Хуркачом ништа више не би било у његовим рукама, онда би Синер и Руне били у ситуацији да договарају резултат и елиминишу Србина. Ђоковић то никако не жели и надамо се неће себи дозволити.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКА И РУСИЈА ПОМАЛО ЗАТЕЧЕНЕ: Изненађење! Владимир Путин изнео предлог, Доналд Трамп се одмах сагласио

АМЕРИКА И РУСИЈА ПОМАЛО ЗАТЕЧЕНЕ: Изненађење! Владимир Путин изнео предлог, Доналд Трамп се одмах сагласио

Доналд Трамп, нови/стари председник Сједињених Америчких Држава, и први човек Руске Федерације, Владимир Путин, разговарали су данас телефоном и, поред осталог, договорили спортски спектакл.

18. 03. 2025. у 18:42

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

МАРШАЛОВА ПОСЛЕДЊА ЖЕЉА Унук Јошка открио: Тито би живео још најмање ПЕТ година да није донео једну одлуку

ДОЖИВОТНИ председник СФРЈ Јосип Броз Тито живео би још најмање неколико година да је пристао да му словеначки доктори одсеку ногу коју је већ захватила гангрена.

18. 03. 2025. у 08:56

Коментари (2)

ПЛАНЕТА У ШОКУ - ПОЧЕО РАТ У ТЕНИСУ! ПТПА широм света покренуо тужбе против тениског картела у АТП, ВТА, ИТФ и ИТИА!