СВИ МИСЛЕ ДА ЖИВЕ У ГЛАМУРУ! Хрватица разбила мит о луксузном животу тенисера и тенисерки (ФОТО)

Марко Паунић
Марко Паунић

30. 11. 2023. у 08:43

ДА је лако бити тенисер, то би био свако. Силна одрицања током детињства, а онда борба под тениским сунцем, где је јако мало места, за оне одабране.

СВИ МИСЛЕ ДА ЖИВЕ У ГЛАМУРУ! Хрватица разбила мит о луксузном животу тенисера и тенисерки (ФОТО)

Фото: EPA-EFE/LAURENT GILLIERON

Имали смо среће да је наш Новак Ђоковић ту, али осим најбољим тенисерима и тенисеркама света осталима живот нимало није луксузан и гламорузан као што ми мислимо.

А мит о томе је разбила Хрватица Петра Мартић објавом на друштвеним мрежама. Наиме,  тренутно је 40. тенисерка света, иза ње је врло добра сезона, а сада је у фази преслагања за идућу годину.

А како смо рекли, многи завиде тенисеркама на животу који је гламурозан, али не виде шта се догађа иза кулиса.

Они који су га искусили сведоче како се ради о номадском стилу живота са целим својим "инвентаром" у торби.

Петра је сада показала задњи део комбија у који је накрцала ствари. Пун до даске, како је уопште могло да све стане унутра? 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

13. 05. 2025. у 16:15

ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА? Јованино питање изазвало смех у студију: Како да се носе с толиком проблемима...

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."

ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.

13. 05. 2025. у 16:57

Коментари (0)

ХОДАО САМ ПО ЖИЦИ: Петоструки олимпијски шампион проговорио о зависности од наркотика