''СВЕ ЋУ ВАС УНИШТИТИ!'' Шелтон прети свима, па и Ђоковићу
АМЕРИЧКИ тенисер Бен Шелтон изјавио је да себе види као великог борца и да има жељу да уништи сваког тенисера који је са друге стране мреже. Млади тенисер је 2022. годину завршио као 568. играч на АТП листи, док ову сезону завршава као 17. играч на свету.

FOTO: EPA
- Знам да нисам перфектан, имам мане у игри, али и много воље да их поправим. Свестан сам да могу да направим велике ствари у тенису само ако радим веома напорно, напорније од било кога. Ја сам велики борац, желим да добијем сваки меч. Желим да уништим свакога ко је са друге стране мреже - истакао је Шелтон, а преноси Спортклуб.
БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив
Препоручујемо

ХЕНМАН: ''Волео бих да Надал освоји Ролан Гарос и злато на ОИ у Паризу''
25. 12. 2023. у 14:07


ЗАВРШНА АТП ЛИСТА У 2023. ГОДИНИ: Новак Ђоковић најбољи играч света 405. недељу
25. 12. 2023. у 09:57

ЕВРОПСКИ КЛАСИК: Немци и Португалци бију битку за пласман у финале Лиге нација
Фудбалска Европа окреће поглед ка Минхену, где се вечерас од 20.45 игра прво полуфинале Лиге нација – дуел између Немачке и Португала.
04. 06. 2025. у 07:00

"СРБИ СУ ПОВЕЛИ И ЊЕГА!" Албанци о човеку који је дошао са фудбалерима Србије у Тирану
Албанија и Србија играју у суботу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а тим поводом - у Тирани су открили један детаљ који им је нарочито занимљив.
06. 06. 2025. у 18:57

"СРАМ ВАС БИЛО" На снимању "Неретве" избио скандал са Брозом
БАТУ Живојиновића волели су цела бивша Југославија, читава Кина па и сам Јосип Броз Тито.
06. 06. 2025. у 13:06
Коментари (0)