ДУБЛ ОДЛУЧУЈЕ О ПОБЕДНИКУ: Олга Даниловић изгубила од Џенг, Ђоковић ускоро опет на терену

Часлав Вуковић

31. 12. 2023. у 14:36

СРПСКА тенисерка Олга Даниловић изгубила је од Кинвен Џенг са 6:4, 6:2 у Јунајтед купу и сада дубл одлучује о томе ко ће забележити коначан тријумф.

ДУБЛ ОДЛУЧУЈЕ О ПОБЕДНИКУ: Олга Даниловић изгубила од Џенг, Ђоковић ускоро опет на терену

Фото: EPA-EFE/RICHARD WAINWRIGHT

Тренутно 119. на ВТА листи је одлично почела дуел против фаворизоване противнице, повела је са 0:2, али се након тога разиграла 15. тенисерка планете.

Џенг је везале четири гема и преокренула резултат. Имала је Олга у 10. гему две прилике да врати брејк, но извукла се Кинескиња и дошла је до предности.

То као да јој је додатно подигло самопоуздање у другом сету. Веома брзо је повела са 4:0. До краја је сачувала стечено вођство и донела је изједначење Кини.

Олга Даниловић/Фото: EPA-EFE/RICHARD WAINWRIGHT

Убрзо ће Олга Даниловић поново на терен. Она и Новак Ђоковић ће у микс дублу покушати да донесу победу Србији. Ривали ће им бити Џиџен Џанг и Кинвен Џенг.

Нашој репрезентацији је најбољи тенисер света донео први поен победивши веома убедљиво Џиџена Џанга.

Подсетимо, селектор Виктор Троицки може још да рачуна и на Хамада Међедовића, Николу Ћаћића, Наталију Стевановић и Дејану Радановић.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи звижде Новаку, ово је његова реакција

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.

13. 05. 2025. у 16:15

ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА? Јованино питање изазвало смех у студију: Како да се носе с толиком проблемима...

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."

ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.

13. 05. 2025. у 16:57

Коментари (0)

ТО ЈЕ ЈЕДИНИ ТИМ У ЕВРОПИ КОЈИ ИМА...: Турски стручњак отворио душу о стању у грчком клубу