СКОРО ПА НЕПОГРЕШИВА: Американка стигла до седме титуле из осам финала
Млада Американка, Коко Гоф, освојила је титулу у Окланду пошто је победила Елину Свитолину са 6:7 (4-7), 6:3, 6:3 и тако на изванредан начин отворила нову сезону.

FOTO: Tanjug/AP
Меч је трајао два сата и 35 минута, а 19-годишња Гоф дошла је до своје седме титуле у осмом финалу.
Ово јој је био први изгубљени сет на турниру, међутим то је није пореметило и успела је да преокрене меч.
Други и трећи сет су завршени истим резултатом, повољним по Гоф, пошто је у оба сета успевала да направи брејк и то одржи до самог краја и тако стигне до нове титуле.
БОНУС ВИДЕО: ШОУ: Ноле засвирао саксофон на концерту хрватског музичара

ЛАЛАТОВИЋ У ПРОБЛЕМУ: Чети српског стручњака прети елиминација из Европе!
НАКОН ремија у Подгорици (0:0) очекује нас веома занимљив реванш у квалификацијама за Лигу конференција између молдавског Милсамија и Будућности који укрштају копља у Орхеју од 19 часова.
31. 07. 2025. у 07:40

СВЕТ У ШОКУ! Доналд Трамп забрањује Бразилцима долазак на Мундијал?!
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелн председник Доналд Трамп, шокирале многе.
31. 07. 2025. у 19:28

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)
НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.
31. 07. 2025. у 17:34
Коментари (0)