АНА ИВАНОВИЋ "ИЗДАЛА" НОВАКА ЂОКОВИЋА: Јаник Синер ће освојити још много трофеја!
НЕКАДАШЊА српска тенисерка Ана Ивановић и даље помно прати свет "белог спорта". Некада прва играчица планете говорила је о Аустралијан опену и Јанику Синеру.

ФОТО: ЕПА
Шампионка Ролан Гароса 2008. године сматра да је много аспеката због којих је Италијан заслужио први гренд слем у каријери.
- Синер је био невероватан цео турнир, показао је менталну снагу и издржљивост. Дивно је гледати како удара лопту средиштем рекета. Сада је важно да настави као и досад, сигуран сам да то и чини, јер око себе има добар тим, закључила је Ана Ивановић.
Синеру је потом упутила речи хвале, како због игара, тако и због понашања ван терена.
- Комплетан је играч, ако настави овако, освојиће још много слемова. Заиста волим да га гледам, а и чини се као врло фина особа, додала је Ана.
Подсетимо, Синер је у Мелбурну освојио прву титулу на гренд слем турнирима победивши Данила Медведева у финалу после преокрета.
БОНУС ВИДЕО: МЕКИНРО ЗА НОВОСТИ: Смешно је што Новаку није било дозвољено да игра у Америци
Препоручујемо

ИТАЛИЈАНИ ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ! Лука Јовић, мистериозни објекат, обележен као промашај
06. 02. 2024. у 09:13

ОСОКОЉЕНИ ПАРТИЗАНОВИ КЛИНЦИ ИДУ У ПОЉСКУ ПО ПОБЕДУ: Олександрија је очајно одрадила припреме за нову сезону
ПАРТИЗАН гостује украјинској Олександрији у оквиру другог преткола Лиге конференције.
24. 07. 2025. у 10:21

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)
Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.
24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)