МАРИ ПРЕ ПЕНЗИЈЕ: Надам се да ћу добити прилику да још једном заиграм на ОИ
Британски тенисер Енди Мари изјавио је да се нада да ће играти на Олимпијским играма у Паризу, преноси Би-Би-Си.
Фото АП
Британац је пре два дана наговестио да улази у "последњих неколико месеци" каријере.
- Надам се да ћу да добијем прилику да се још једном такмичим на Олимпијским играма - рекао је Мари, који је освојио златне медаље у синглу на ОИ у Лондону 2012. и Рио де Жанеиру 2016. године.
Мари, који је троструки гренд слем шампион, крајем јула 2019. године оперисао је кук. Он је ове сезоне одиграо седам мечева, а остварио је само две победе уз пет пораза и тренутно на 67. месту АТП листе.
- Када дође време вероватно ћу нешто да кажем пре него што одиграм последњи меч на последњем турниру - рекао је Мари, који ове среде изгубио од Ига Амбера у Дубаију.
Подсетимо, Олимпијске игре које би искусном тенисеру требале да буду последњи турнир одржавају се од 26. јула до 11. августа.
БОНУС ВИДЕО:Неспортско понашање британских навијача након победе Новака Ђоковића
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!
ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.
11. 12. 2025. у 07:30
АУСТРИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Ево шта су "делије" управо урадиле у Грацу (ФОТО/ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су изненадиле локалну јавност.
11. 12. 2025. у 17:18 >> 17:40
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)