СВЕ МУ ИДЕ ОД РУКЕ: Ноле се опробао у још једном спорту (ВИДЕО)
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић се полако припрема за повратак у Индијан Велс, а поред тренинга одлучио је да се опроба у још једном спорту.

Foto: Profimedia
Наиме, он је први фаворит за титулу у калифорнијској пустињи где наступа први пут после пет година, а један од тренинга урадио је на терену чувеног УЦЛА универзитета и то на терену за амерички фудбал. Ђоковић се окушао као квотербек, а судећи по реакцији свих путем друштвених мрежа одлично се снашао на овој позцији.
Подсетимо турнир у Индијан Велсу стартује 6. марта и траје до 17. Ђоковић је први носилац.
БОНУС ВИДЕО: Неспортско понашање британских навијача након победе Новака Ђоковића
Препоручујемо

ВЛАХОВИЋЕВА ПОРУКА ОДЈЕКУЈЕ: Душан се огласио након суспензије Пола Погбе
29. 02. 2024. у 16:44

НЕВЕРОВАТНЕ РЕЧИ О НОВАКУ! Легендарна тенисерка одушевила све изјавом о Ђоковићу
29. 02. 2024. у 16:02

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ ПОД ПРИТИСКОМ: Није се овоме надао на почетку сезоне
УМЕСТО да се прошета до титуле као што су многи очекивали, Ал Хилал ће вероватно остати без ње, поготово ако испусти бодове против Орубаха на данашњој утакмици 31. кола Професионал лиге (18.00).
12. 05. 2025. у 09:00

"ДЕЛИЈЕ" СЕ ОГЛАСИЛЕ ПОВОДОМ ИЗБОРА: Ванредно саопштење навијача Црвене звезде
"Делије", најватренији навијачи Црвене звезде, решили су да се данас огласе. "Ванредно", рекло би се, али - са важним разлогом.
11. 05. 2025. у 14:03

БИЛИ КАО БРАЋА ТРИДЕСЕТ ГОДИНА: Дејо поцепао слику с њим - некадашњи репрезентативац открио разлоге свађе
ЛЕГЕНДАРНИ фудбалер Дејан Савићевић пре неколико година поцепао је фотографију са некадашњим саиграчем и великим пријатељем Бранком Брновићем.
11. 05. 2025. у 10:29
Коментари (0)