ЧУВЕНА АМЕРИКАНКА "ПРОМЕНИЛА ПЛОЧУ"! Прво је прогласила Федерера за најбољег свих времена, а сад је срела Новака Ђоковића...
ЛЕГЕНДАРНА америчка скијашица Линдзи Вон недавно је објавила фотографију са Роџером Федерером и прогласила Швајцарца најбољим тенисером икада. Ипак, изгледа да је сада "променила плочу".
Фото: EPA-EFE/GUILLAUME HORCAJUELO
Наиме, Новак Ђоковић се тренутно налази у Индијан Велсу где се спрема за учешће на предстојећем мастерсу, а чувена скијашица је то искористила и фотографисала се са Србином уз јасну поруку да је он највећи икада.
- Први део мог провода са најбољим свих времена (графички је приказала јарца, који се на енглеском пише "goat", што су слова која чине и скраћеницу G.O.A.T. - greatest of all time, тј. најбољи свих времена) - написала је Вон на Инстаграму.
На Твитеру, односно друштвеној мрежи "Икс", је била речитија:
- У проводу са ГОАТ-ом.л И, да, верујем да он јесте најбољи свих времена. Упркос веровањима на Твитеру, ја мислим да може да их буде више. Али, Ђоковић је тај који држи рекорде и немам ништа осим поштовања за оно што је остварио. А и скија! - поручила је чувена Американка.
Подсетимо, Новакови навијачи су недавно замерили Воновој на томе што је Федерера прогласила најбољим. Остаје да се види да ли ће јој сада опростити након што је "променила плочу".
Подсетимо, турнир у Индијан Велсу на програму је од 6. до 17. марта, а титулу брани Карлос Алкараз.
БОНУС ВИДЕО: Неспортско понашање британских навијача након победе Новака Ђоковића
Препоручујемо
НОВА СТРАТЕГИЈА: Ево шта Украјинке сада раде када морају на терен против Рускиња (ВИДЕО)
02. 03. 2024. у 19:21
НАВИЈАЧИ СУ СКРОЗ ЗБУЊЕНИ: Евролига представила нови дрес Партизана (ФОТО)
03. 03. 2024. у 15:27
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца
Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.
13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)