ЂОКОВИЋ У НЕВЕРИЦИ! Новак не памти када му се овако нешто десило
Српски тенисер Новак Ђоковић није данас успео да се пласира у осмину финала мастерса у Индијан Велсу, пошто је изгубио од 123. играча света Италијана Луке Нардија после три сета, 4:6, 6:3, 3:6.

FOTO: Tanjug/AP
Први тенисер света изгубио је од 20-годишњег Нардија после два сата и 22 минута. Новака не боли само пораз у Индијан Велсу већ и чињеница да ове године још увек није освојио трофеј.
- Ове сезоне нисам освојио титулу, то није нешто на шта сам навикао. Већи део своје каријере сезону сам започињао победом на гренд слему, победом у Дубаију или неком турниру. То је део спорта. Некад победите, некад изгубите. Надам се да ћу освајати и даље. Претпостављамда ће сваки трофеј који освојим бити сјајан (смех). Очигледно, да бих прекинуо негативан циклус који имам на последња три-четири турнира где нисам био баш близу најбољег нивоа - истакао је Новак.
Следећи турнир на коме би требало да се Ђоковић појави је Мајами, али с обзиром на то да се не налази у најбољој форми, до последњег тренутка трајаће неизвесност око учешћа Србина на Флориди.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо

ОВО СУ ПРВЕ РЕЧИ НАКОН СЕНЗАЦИЈЕ: Ђоковић се огласио после пораза од анонимног Италијана
12. 03. 2024. у 05:33

ВЛАХОВИЋ ПОКАЗУЈЕ СВОЈУ КЛАСУ: Српског аса ни то што мечеве креће са клупе не спречава да тресе мреже противника
БОРБУ за прво место у групи "Г" на Светском клупском првенству вечерас ће водити Јувентус и Манчестер сити који се састају на "Кемпинг ворлд стадиону" у Орланду од 21.00.
26. 06. 2025. у 07:30

ПОГИНУО РАМОС: Шпански фудбал тугује због трагичне саобраћајне несреће
Спорт је задесила трагедија.
26. 06. 2025. у 19:11

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)