НОВИ ШОК У ИНДИЈАН ВЕЛСУ: Елиминисана друга тенисерка света (ВИДЕО)
Америчка тенисерка, Ема Наваро победила је прошлогодишњу финалисткињу Индијан Велса и другу на ВТА листи Арину Сабаленку резултатом 2:1 по сетовима 6:3, 3:6, 6:2 и тако остварила највећи успех у каријери, пласманом у четвртфинале турнира у калифорнијској пустињи.
Фото: Профимедиа
Тренутно 23. играчица планете никад није догурала даље од трећег кола на гренд слем турнирима или турнирима из серије 1.000, али је у на овом надметању заблистала и за пласман у полуфинале састаће се са бољом из дуела Дијане Пери - Марија Сакари.
У прва два сета пресудио је по један брејк, док је у трећем Американка чак три пута одузела сервис Белорускињи којој ни то што је једном ривалки одузела сервис у том делу меча није помогло.
Сабаленка је, подсетимо, актуелна шампионка Аустралијан опена.
Прва два четвртфинала пара позната су од раније, а састаће се Ига Швјонтек – Каролина Возњацки и Анастасија Потапова – Марта Костјук.
Бонус видео ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив
Препоручујемо
ПАРТИЗАН ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" су заузели трон Суперлиге Србије и не планирају да сиђу са њега
ПАРТИЗАН је средином недеље победом над Јавором преузео прво место, а прилику да се учврсти на њему имаће данас од 18.30 када буде угостио Нови Пазар.
09. 11. 2025. у 09:40
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)