ОГЛАСИО СЕ ЂОКОВИЋ: Светски број један са журке у Мајамију послао поруку колегама пред мастерс (ВИДЕО)
Новак Ђоковић је након пораза у Индијан Велсу одлучио да прескочи мастерс у Мајамију како би се одморио, међутим, он ипак борави у овом граду, али се нашао на једној забави.

Foto: Profimedia
- Овде сам у Мајамију на веома лепој забави на плажи, пред почетак турнира у Мајамију 2024. Надам се да ћете доћи и уживати у турниру, имати сјајну недељу и надам се да се видимо на терену ускоро - поручио је Ноле.

ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево "Тип" тикета за петак
РУТИНСКИ смо погодили четири јучерашња предлога.
27. 06. 2025. у 10:42

ПОГИНУО РАМОС: Шпански фудбал тугује због трагичне саобраћајне несреће
Спорт је задесила трагедија.
26. 06. 2025. у 19:11

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (2)