НОВАК ЂОКОВИЋ САЗНАО РИВАЛА: Србин против троструког гренд слем финалисте игра у полуфиналу Монте Карла
НАЈБОЉИ тенисер света Новак Ђоковић сазнао је са ким ће одмерити снаге у полуфиналу мастерса у Монте Карлу.

Фото: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Српски ас ће играти против Каспера Руда који је победио Француза Уга Амбера са 6:3, 4:6, 6:1. Биће то њихов шести окршај и до сада је 5:0 за двоструког шампиона овог турнира. Познато је и када ће бити на терену.
Вреди поменути да Норвежанин још увек није узео сет Ђоковићу, а њих двојица су до сада одиграли три меча на шљаци и два на бетону.
Руд је тренутно 10. на АТП листи, најбољи пласман му је друго место и у каријери је играо три гренд слем финала, последње на Ролан Гаросу прошле године када је поражен управо од Новака.
Подсетимо, у другом полуфиналу састају се Јаник Синер и Стефанос Циципас.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

ВЕЛИКИ ДЕРБИ, АЛИ ЗАМАЛО: Реприза финала Светског и Европског првенства има изгледног фаворита
ДЕРБИ данашњег програма Лиге нација игра се у "Нау арени" у Хофман естејтсу где ће копља укрстити Италија и Пољска (19.30).
25. 06. 2025. у 14:00

НЕВЕРОВАТНО! Златан Ибрахимовић купио цркву и одмах је СРУШИО, ево због чега!
Наслов звучи невероватно, али...
25. 06. 2025. у 19:15

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)