ЛАЈОВИЋ БЛИСТА ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Ево шта је Душан рекао пред меч са Циципасом
Српски тенисер Душан Лајовић савладао је Арутра Фиса у четвртфиналу турнира у Барселони резултатом 2:1 (6:4, 3:6, 6:2), а након меча говорио је за медије.

Foto: Profimedia
Он је истакао да је поносан на своје прво полуфинале турнира из серије 500, али да жели још.
- Веома тежак меч данас, али задовољан сам како сам одиграо. У суботу ће бити још један тежак дуел против Стефаноса. Радујем се. Први пут сам у полуфиналу турнира из серије 500 и веома сам срећам што ћу сутра да изађем на терен - поручио је Лајовић.
Лајовића очекује јако тежак меч против Стефаноса Циципаса који је актуелни освајач Мастерса у Монте Карлу и у овој сезони нема ни један пораз на шљаци.
Меч је на програму од 16 часова, а пре њих двојице у првом полуфиналу састаће се Каспер Руд и Томас Мартин Ечевери.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић о томе зашто је Никола Пилић важан за њега, а зашто за Србију
Препоручујемо

ХИТ СНИМАК ЂОКОВИЋА! Новак се игра са псима, његов коментар ће вас насмејати (ВИДЕО)
19. 04. 2024. у 19:59

ДА ЛИ ЋЕ ЂОКОВИЋ ПРЕСКОЧИТИ МАДРИД? Надал је већ стигао, ту је и Алкараз
19. 04. 2024. у 14:20

ВАТРЕНО КРШТЕЊЕ: Петровић дебитује за нови клуб у гротлу "Енфилда"
СРПСКИ чувар мреже ће вечерас уписати званични деби за Борнмут против Ливерпула у мечу који отвара нову сезону најјаче лиге света. Утакмица се игра на "Енфилду" и почиње од 21.00.
15. 08. 2025. у 07:20

ЦРНОГОРЦИ У ШОКУ: Помислили за колону аутобуса да је стигла велика међународна ватрогасна помоћ, а оно...
Најновије вести из Црне Горе, а које се тичу великих пожара због који је и Србија послала помоћ не би ли се ватрена стихија обуздала, изненадиле су цео Балкан. На моменат и насмејале због једне погрешне процене.
14. 08. 2025. у 17:22

ЦИФРА - БОЛИ ГЛАВА: Колику пензију прима Берчек? Сваког месеца на рачун му лежу ДВЕ СУМЕ
МНОГИ кажу да је Александар Берчек један од највећих глумаца на овим просторима, а он је свој таленат доказивао идући из улоге у улогу, и изнова показујући чари свог глумачког умећа.
15. 08. 2025. у 13:20
Коментари (0)