СРБИЈА ЈЕ ОВО ЧЕКАЛА: Ево кад Новак Ђоковић игра наредни меч у Риму
Најбољи тенисер света Новак Ђоковић сазнао је када ће изаћи на меч против Алехандра Табила на Мастерсу и Риму.
ФОТО: Танјуг/АП
Како су саопштили органиозатори, Ђоковићев меч је трећи по реду сутра, тако да се не очекује на терену пре 14 часова.
Подсетимо, после јучерашњег меча, Ђоковић је добио ударац у главу флашом, али се осећа добро и данас је вез икаквих проблема одрадио тренинг.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ ИЗ РИМА: Новак Ђоковић ће тренирати пред меч трећег кола
11. 05. 2024. у 11:39
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.
21. 02. 2026. у 20:00
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (0)