ФЕДЕРЕР ОБРАДОВАО НАВИЈАЧЕ: Роџера и Новака Ђоковића ће поново моћи да гледају

Александар Илић
Александар Илић

14. 05. 2024. у 21:44

НАВИЈАЧИ једног од најбољих тенисера свих времена, Роџера Федерера имаће прилику да поново проживео део његове каријере.

ФЕДЕРЕР ОБРАДОВАО НАВИЈАЧЕ: Роџера и Новака Ђоковића ће поново моћи да гледају

Foto: Profimedia

Швајцарац је завршио тениску каријеру, а након више него успешне одисеје у "белом спорту" направљен је и документарац о њему.

Управо због тога је АТП поделио видео у коме најављује филм: "Федерер, 12 последњих дана", који говори о завршним данима његове приче.

- Спремни? Мојој тениској породици.. желим данас да поделиме неке вести са вама... - каже Ферер у краткој најави.

Поред њега у најави је и изјава Новака Ђоковића:

- Роџерово наслеђе ће живети заувек.

БОНУС ВИДЕО: МЕКИНРО ЗА НОВОСТИ: Смешно је што Новаку није било дозвољено да игра у Америци

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу

БОСНА У ШОКУ: Селектор Велса се за борбу за Мундијал спремао гледајући филм и о Ратку Младићу

Најновије вести из фудбала су прилично несвакидашње. Босна и Херцеговина се ту нашла у центру пажње. И рат којим је распарчана Југославија, а у којој је српским војним снагама на територији БиХ руководио генерал Ратко Младић.

24. 03. 2026. у 17:05

Коментари (0)

АКО ЈЕ МАРАДОНА БИО БОГ, ОНДА ЈЕ ОН ИСУС! Син Дијега Арманда о новом свецу Напуља