"НОВАК ЋЕ У ПАРИЗ ДОЋИ У НАЈБОЉОЈ ФОРМИ": Зверев се спрема за Ђоковића
Немачки тенисер Александар Зверев дошао је до титуле на мастерсу у Риму.
Foto: Profimedia
Александар Зверев је у мечу за трофеј био бољи од Чилеанца Николаса Ђарија и тако је дошао до прве титуле ове сезоне.
Немац је после победе на турниру у Риму скочио на четврто место на АТП листи и тако је претекао Руса Данила Медведева.
Зверев је тако направио лепу увертиру пред Ролан Гарос који је на програму од 26. маја. О другом гренд слему сезоне говорио је Зверев, који се у тој изјави дотакао и Новака Ђоковића за којег сматра да ће бити озбиљан конкурент за трофеј у Паризу.
- Видећете, Новак ће у Париз доћи у најбољој форми. Тако је увек. Рафа ће играти много боље него у Мадриду и Риму, уверен сам у то. Када су у питању Јаник и Карлос, зависи од њиховог здравља. Ако буду добро, међу најбољима су на свету. Јаниково стање се побољшава, поставио је слику како тренира, так да га очекујем на терену - рекао је Зверев.
Новак Ђоковић брани титулу у Паризу, где је прошле године у финалу савладао Норвежанина Каспера Руда.
БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима
Препоручујемо
ЈОШ НИЈЕ ОТИШАО У ШВАЈЦАРСКУ: Овим потезом Ђоковић изненадио навијаче у Србији (ФОТО)
20. 05. 2024. у 08:37 >> 09:09
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству
СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).
30. 03. 2026. у 11:30
НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
30. 03. 2026. у 19:18
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)