СКАНДАЛ У ИТАЛИЈИ! Славна тенисерка опљачкала вилу и однела персијске тепихе

Марко Паунић
Марко Паунић

21. 05. 2024. у 09:55

Позната италијанска тенисерка Камила Ђорђи сусреће се са великим оптужбама.

СКАНДАЛ У ИТАЛИЈИ! Славна тенисерка опљачкала вилу и однела персијске тепихе

Фото: Профимедиа

Како преносе тамошњи медији, она је оптужена од стране газде бивше виле, у којој је становала шест месеци, да је том приликом начинила штету између 50.000 и 100.000 долара!

Наиме, наводно, приликом селидбе није платила ренту, а притом је однела и персијске тепихе, намештај и вредне антиквитете.

- Камила је са породицом побегла не плативши полугодишњу ренту. Такође, она је украла половину намештаја, укључујући персијске тепихе и антикварни сто тежак више од пола тоне. Укупна штета износи између 50 и 100 хиљада евра - нагласио је власник виле и додао да је разговарао са оцем познате тенисерке:

- Рекао је да то нису неке вредне ствари. То је јако ружан однос према особи која је претрпела губитак, како финансијски, тако и са емотивне стране. Те ствари су биле део мог живота и моје мајке. Пре пар месеци су ме комшије упозориле да су дошли камиони за утовар намештаја, а када сам стигао, никога није било ту и кућа је била полупразна. Неке ствари су оставили у башти, јер нису могли да их утоваре.

Полиција се још увек није оглашавала, а питање је и да ли ће бити укључена у читав случај.

Иначе, ова ситуација и не би била толико чудна да Ђорђијева током играчке каријере, коју је окончала почетком месеца, није зарадила милионе.

Од тренутка када је саопштила да је завршила каријеру, њен траг се губи, а у медијима се спекулисало да је то због разних кривичних дела.

Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

ОВО КОШАРКА НЕ ПАМТИ: Завио орлове у црно на Мундобаскету, а сада урадио нешто што никада није виђено! (ВИДЕО)