ТРОЈЕ НА ТЕРЕНУ У НЕДЕЉУ: Ево ко од српских тенисера и тенисерки игра први на Ролан Гаросу

Танјуг

25. 05. 2024. у 15:11

СРПСКИ тенисери Олга Даниловић, Александра Крунић и Ласло Ђере играће у недељу мечеве првог кола Ролан Гароса, саопштили су ове суботе организатори другог гренд слем турнира сезоне.

ТРОЈЕ НА ТЕРЕНУ У НЕДЕЉУ: Ево ко од српских тенисера и тенисерки игра први на Ролан Гаросу

FOTO: Tanjug/AP

Олга Даниловић ће на терену број осам играти против Италијанке Мартине Тревисан, а тај меч би требало да почне после 18 часова.

Ђереу ће на терену број 12 ривал бити Немац Данијел Алтмајер, а дуел не би требало да стартује пре 17 часова.

Крунић ће на терену број 13 играти против Американке Кети Волинец, а тај меч би требало да почне око 18 часова.

Најзанимљивији меч првог кола, између гренд слем шампиона и ветерана, Ендија Марија и Стена Вавринке, играће се на терену Филип Шатрије после 20 часова.

На истом терену, око 14.30, очекује се дуел једног од фаворита за освајање пехара, Шпанца Карлоса Алкараза и Американца Џефрија Џона Волфа.

БОНУС ВИДЕО: ИЛИЈЕ НАСТАСЕ ЕКСКЛУЗИВНО ЗА НОВОСТИ: Ђоковић се не може поредити са другим играчима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на Олд Трафорд у правом тренутку за црвене ђаволе

ЈУНАЈТЕД ЈЕ У НАЛЕТУ: Фулам долази на "Олд Трафорд" у правом тренутку за "црвене ђаволе"

Манчестер јунајтед наставља снажан успон под вођством Мајкла Карика и у недељу поподне на "Олд Трафорду" дочекује Фулам, у мечу који може додатно учврстити позицију „црвених ђавола“ у борби за Лигу шампиона.

01. 02. 2026. у 07:40

Коментари (0)

КО ЈЕ АЛКАРАЗОВ ОТАЦ? Прекинуо све због пара! Карлосе, хоћеш да купиш кола? Прво питај тату