НАДАЛ ПРАВИ ХАОС У ПАРИЗУ: Организатори турнира у чуду

Јелена Симаиновић

26. 05. 2024. у 11:01

Шпански тенисер, Рафаел Надал ће одиграти свој последњи Ролан Гарос ове године по свему судећи, а то какав третман има у Паризу говори чињеница да су организатори спремни да на његов миг мењају сатницу мечева.

НАДАЛ ПРАВИ ХАОС У ПАРИЗУ: Организатори турнира у чуду

Foto: Profimedia

Сада је откривено да ће дуел са Александром Зверевом бити померен.

Искусни 37-годишњи Шпанац једва да је играо тенис у последњих годину и по дана и стигао је на турнир као 276. на АТП листи па је тако имао паклен жреб и у првом колу турнира му је пао Алекс Зверев. Првобитно је планирано да они играју у ноћном термину у понедељак, али то према сазнањима француског "Л'Екипа" неће бити случај.

Foto: Profimedia

Рафа Надал је 14 пута освајач овог турнира тражио је да га помере јер он воли да игра у Паризу по дану, а организатори, иако би им се због ТВ права и гледаности више исплатило да га ставе на терен касније су пристали да му изађу у сусрет и да му дозволе да наступи по дану.

- Нисам љубитељ ноћних термина на шљаци, врло сам јасан поводом тога. Не волим да играм на шљаци када је мрак јер је тада већа влажност, лоптица је спорија и може бити тешко за играње поготово ако је хладно. Мислим да постоји велика разлика када се на шљаци тенис игра дању и ноћу - рекао је Рафаел Надал једном приликом. 

Тако да он не крије своје преференције. Ни од навијача, а очигледно ни од организатора.

БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ГОРАН ИВАНИШЕВИЋ САХРАНИО НОВАКА! Ђоковић није психички најјачи, нити има најбољи ритерн! (ВИДЕО)