БРУКА РОЛАН ГАРОСА: Ђоковића су пустили да се повреди, Шпанцу угађају
Српски тенисер Новак Ђоковић је повредио колено и морао је да се оперише. Један од разлога за Нолетове проблеме је и однос организатора. Од чињенице да је играо до касно у ноћ, преко очајног терена.

ФОТО: Танјуг/АП
Новак Ђоковић се у неколико наврата бунио, тражио реакцију главних организатора, а она је изостала и то је и довело до коначног исхода, до повреде. Клизав, очајан терен.
Са друге стране, Карлос Алкараз је стигао до титуле, у финалу против Зверева. Освојио је Карлос Алкараз свој први Ролан Гарос, укупно трећи гренд слем у 21 години живота, победом над Александром Зверевом са 6:3, 2:6, 5:7, 6:1, 6:2 и пружио се од среће колико је дуг на шљаку пред 15.000 љубитеља тениса.

FOTO: Tanjug/AP
Сам Шпанац се жалио да је терен клизав, да услови нису добри. Шта се десило? Људи задужени за бригу о подлози одмах су предузели све мере и средили терен.
Поставља се питање, чиме је то Алкараз заслужио, а Новак Ђоковић није. Ово је само доказ колико за Новака Ђоковића нема поштовања.
БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима
Препоручујемо


СМИТ ОТКРИО НОВЕ ДЕТАЉЕ: Ево шта се догодило у сукобу Лазаревић - Нанели
09. 06. 2024. у 20:21

НОВА ПОВРЕДА: Белгијанац повређен, неизвестан наступ на Европском првенству
09. 06. 2024. у 19:10

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога.
09. 06. 2025. у 07:30

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)