КРАЈ ЗА МЕЂЕДОВИЋА: Српски тенисер изгубио у осмини финала Штутгарта

Часлав Вуковић

12. 06. 2024. у 18:12

ХАМАД Међедовић завршио је учешће на турниру у Штутгарту. Он је у другом колу изгубио од Казахстанца Александра Бублика са 6:1, 7:6(4).

КРАЈ ЗА МЕЂЕДОВИЋА: Српски тенисер изгубио у осмини финала Штутгарта

ФОТО: Профимедиа

Преспавао је српски тенисер први сет, што је ривал искористио и решио га у своју корист за свега 26 минута и то тако што је два пута одузео сервис ривалу.

Много изједначенији је био други сет у коме је 131. на АТП листи показао знатно бољу игру. Једину брејк лопту имао је у првом гему 17. на планети, но није успео да је искористи, па је тај-брејк морао да реши исход тог дела меча.

У њему је бољи био трећи носилац и успео је да избори пласман у четвртфинале после 81 минута игре.

Бублика ће у нареној рунди играти против Лоренца Музетија.

БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛАЛАТОВИЋ У ПРОБЛЕМУ: Чети српског стручњака прети елиминација из Европе!

ЛАЛАТОВИЋ У ПРОБЛЕМУ: Чети српског стручњака прети елиминација из Европе!

НАКОН ремија у Подгорици (0:0) очекује нас веома занимљив реванш у квалификацијама за Лигу конференција између молдавског Милсамија и Будућности који укрштају копља у Орхеју од 19 часова.

31. 07. 2025. у 07:40

СКАНДАЛ КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ! За повике Убиј Србина! УЕФА само што не исплати награду Украјинцима!

СКАНДАЛ КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ! За повике "Убиј Србина!" УЕФА само што не исплати награду Украјинцима!

Русија и Украјина су, откао је почео рат који Руска Федерација назива "специјална војна операција", довели до тога да се, на овај или онај начин, и остатак света укључи у тај сукоб, а најновије вести на ту тему - стижу из сфере спорта.

31. 07. 2025. у 12:23

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)

НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.

31. 07. 2025. у 17:34

Коментари (0)

СКАНДАЛ КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ! За повике Убиј Србина! УЕФА само што не исплати награду Украјинцима!