"АКО БИ МУ ДАЛИ ИЗБОР, ИЗАБРАО БИ...": Британски тенисер о Ђоковићевим жељама

Јелена Симаиновић

16. 06. 2024. у 08:35

Бивши британски тенисер, Грег Руседски каже да су Олимпијске игре приоритет за Новака Ђоковића.

АКО БИ МУ ДАЛИ ИЗБОР, ИЗАБРАО БИ...: Британски тенисер о Ђоковићевим жељама

ФОТО: Танјуг/АП

Српски тенисер, Новак Ђоковић повредио је колено на Ролан Гаросу и тренутно се опоравља од артроскопије менискуса.

Вимблдон је под великим знаком питања, док би на Олимпијкси играма у Паризу готово сигурно требало да наступи.

- Олимпијске игре ће бити тешке, лекари ће морати да направе магију. Аустралијан опен је својио са покиданим трбушним мишићем. Како је то урадио? Не знам. То је надљудски - рекао је Руседски.

FOTO: Tanjug/AP

Бивши британски тенисер, Руседски нема дилему шта је за Новака најзначајније - Вимблдон или Олимпијске игре.

- Ако бисте му дали избор – три Гренд слем титуле или олимпијско злато, изабрао би медаљу на Олимпијски играма -  рекао је Руседски.

Српском асу, Ђоковићу фали још само олимпијско злато да би могао да обогати своју ризници трофеја.

БОНУС ВИДЕО "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БРУКА! Србија покрадена на Евробаскету као нико!

БРУКА! Србија покрадена на Евробаскету као нико!

Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, дошло је до нокаут фазе, али пре меча Србија - Финска љубитељи кошарке су прилично запањени неким видео доказима о томе како су изабраници Светислава Пешића покрадени.

05. 09. 2025. у 12:30

Коментари (0)

ДИГИТАЛИЗАЦИЈА - ПАРАДИГМА МОДЕРНОГ ПОСЛОВАЊА