НА ИВИЦИ ПРОВАЛИЈЕ: Велики преокрет Димитрова за нову рунду на Вимблдону

04. 07. 2024. у 18:37

Бугарски тенисер, Григор Димитров уз доста муке је савладао Кинеза Јунченг Шанга у другом колу Вимблдона. До победе је стигао после великог преокрета у пет сетова, резулттаом 3:2 по сетовима 5:7, 6:7 (4), 6:4, 6:2, 6:4.

Григор Димитров, који је на старту турнира на Вимблдону избацио српског тенисера, Душана Лајовића, суочио се са озбиљним ривалом. То није умањио податак да је противник тек 91. на свету.

КЛИКНИ И УЗМИ 3000 БОНУС
ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА

Ипак, Кинез, Јунченг Шанг није био близу победе у овом тениском окршају упркос високом вођству од 2:0. Све је то пало у воду. Димитров је тада заиграо у свом препознатљивом ритму, изједначио на 2:2 и увео меч у пети одлучујући сет.

Бугарски тенисер, Григор Димитров је победио ривала након скоро три и по сата тениса.

Наредни противник на вимблдонској трави биће му Гаел Монфис. Монфис је имао мало лакси посао, савладао је Стена Вавтинку у три сета.

БОНУС ВИДЕО Надал се припрема за Олимпијске игре - Париз 2024

НИКОЛИЋ НАПАДА ПАРТИЗАН: Бивши тренер парног ваљка без милости према црно-белима

НИКОЛИЋ НАПАДА ПАРТИЗАН: Бивши тренер "парног ваљка" без милости према "црно-белима"

ФУДБАЛЕРИ Партизана се тренутно налазе у Москви где наступају на припремном турниру који им служи да се што боље спреме за предстојеће обавезе у Лиги шампиона и Суперлиги Србије, а данашњи меч биће посебан јер ће им ривал бити ЦСКА који са клупе преводи бивши тренер "црно-белих" Марко Николић (18.30).

07. 07. 2024. у 07:30