КРАЈ ЗА ЕНДИЈА МАРИЈА: Стигла лоша вест са Вимблдона
Британски тенисер, Енди Мари неће играти више на Вимблдону, пошто је Ема Радукану, његова дубл партнека, одлучила да се повуче.
Foto: Profimedia
Њих двоје требало је да наступе у миксу у суботу увече, али је Радукану (21) због проблема са зглобом одустала.
Она жели да се посвети синглу, пошто је чека меч осмине финала, након што је прошла девету носитељку Марију Сакари.
Мари ове сезоне није играо у синглу, док је последњи меч одиграо заједно са братом Џејмијем у дублу у четвртак.
Тада је уприличена и свечана церемонија којој су присуствовали великани попут Новак Ђоковића, Џона Мекинроа, Мартине Навратилове.
Мари наставља да се опоравља од операције леђа, а последњи турнир у каријери биће му Олимпијске игре у Паризу.
БОНУС ВИДЕО Надал се припрема за Олимпијске игре - Париз 2024
Препоручујемо
ПОПИРИН НОВИ ИЗАЗОВ:Ђоковић око 18.00 у трећем колу Вимблдона против Аустралијанца
06. 07. 2024. у 11:00
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам следеће предлоге.
01. 12. 2025. у 07:00
"ДЕЛИЈЕ" ОТКРИЛЕ: "ОН ЈЕ КЉУЧНИ ИГРАЧ У ПРОЈЕКТУ ГАШЕЊА ПАРТИЗАНА!" - Жељко Обрадовић гледа и не верује шта су навијачи Звезде урадили
Бурно је у КК Партизан, а док "гробари" с нестрпљењем чекају најновије вести из црно-белог табора, јер је досадашњеи тренер екипе Жељко Обрадовић дефинитивно дао оставку и није прихватио позив управе да ипак наставе сарадњу, огласиле су се и "делије", присталице црвено-белих.
30. 11. 2025. у 15:21
НА ТРГУ ЗА ДОЧЕК НОВЕ ГОДИНЕ Објављено колико ће град платити Мерлину за концерт у "најлуђој ноћи"
Већина певача дочек Нове године проводи радно јер је ово својеврсна прилика да зараде огромне хонораре, који су неретко и по неколико пута већи у односу на стандардне.
29. 11. 2025. у 17:35
Коментари (0)