ОПАСНО СЕ "ОШТРЕ" ЗА ПАРИЗ 2024: Дубл Надала и Руда, после прекида, у другом колу Баштада
Шпански тенисер Рафаел Надал се спрема за Олимпијске игре у Паризу 2024, а сада је у склопу припрема, у дублу са Каспером Рудом убележио победу у првом колу турнира у Баштаду против Гвида Андреоција и Мигел Анхел Рејес-Варела са 2:0 (6:1, 6:4).
FOTO: Tanjug/AP
Оба сета су Надал и Руд решили без превише потешкоћа, препустивши противницима само пет гемова. Иако је током другог периода игре било прекида, због кише, Надалу и Руду то није представљало проблем да убележе лаку победу.
Ово ће шпанском тенисеру послужити као сјајна припрема за Олимпијске игре где је најавио да ће наступати у дублу са Карлосом Алкаразом.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20
ВТБ СУПЕРКУП У БЕОГРАДУ Интервју - Сергеј Кушћенко
Русија, откако је почео рат у Украјини, нема баш много прилике да у иностранству покаже шта зна на пољима културе, спорта или других активности којима би могла да се подичи, али ће Београд и Србија сада бити домаћини бројним руским звездама. И, човек који стоји иза свега тога, решио је да проговори о том доласку.
22. 09. 2025. у 20:06
ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)