Срђан Ђоковић, отац најбољег тенисера света без длаке на језику, гостујући у емисији „Преживели“ на телевизији К1, говорио је о успонима и падовима његовог сина, али је и открио да је једва остао жив након што је добио сепсу.
ФУДБАЛЕРИ ПСЖ декласирали су Реал Мадрид 4:0 (3:0) у полуфиналу Светског првенства за клубове. Меч је почео са кашњењем од 10 минута због велике гужве на улицама Њујорка, а показало се да се чекање исплатило.
Тренер фудбалера Партизана Срђан Благојевић рекао је пред први меч сезоне у ком ће Партизану ривал бити АЕК из Ларнаке да је циљ његове екипе да дође до победе и да ће са тим ставом изаћи на терен.
Шеф стручног штаба Црвена звезда Владан Милојевић је сумирао утиске након ремија (2:2) са екипом Блау Вајс Линца у оквиру друге контролне утакмице у Аустрији.
Коментари (0)