ДОМИНАЦИЈА БЕЛОРУСКИЊЕ: Сабаленка освојила Синсинати без изгубљеног сета

Филип Милошевић

20. 08. 2024. у 08:25

Белоруска тенисерка Арина Сабаленка освојила је мастерс у Синсинатију пошто је у финалу савладала Американку Џесику Пегулу с резултатом 2:0 (6:3, 7:5) за сат и 16 минута игре.

Сабаленки је био довољан један брејк да освоји први сет.

Други сет је почео брејком Белорускиње, која је код вођства 5:4 сервирала за победу, али је Пегула направила брејк и изједначила на 5:5.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Сабаленка, међутим, поново прави брејк, а затим га потврђује, користи прву меч-лопту и стиже до победе.

Белорускиња је тако стигла до 15. титуле у каријери и чека на 523.485 долара.

Пегули је као пораженој финалисткињи припао чек од 308.320 долара.

БОНУС ВИДЕО: ВЕСЕЛИ СЕ, СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма

ПИКСИ ИЗВЕО ТОТАЛНИ РЕМОНТ! Србија без чак осморице играча са ЕУРО 2024 креће у нови поход, а први ривал је шампион Европе

ПИКСИ ИЗВЕО ТОТАЛНИ "РЕМОНТ"! Србија без чак осморице играча са ЕУРО 2024 креће у нови поход, а први ривал је шампион Европе

Селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић објавио је шири списак играча на које рачуна за прве две утакмице у „А” дивизији Лиге нација против Шпаније и Данске.

19. 08. 2024. у 16:35