ГДЕ ЈЕ НЕСТАО БРИТАНСКИ ХУМОР? Новинар хтео да буде духовит, па "ударио" на Ђоковића
Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић изненада је испао са Ју-Ес опена поразом од Алексеја Попирина 3:1, а британски новинар "Дејли мејла" Метју Ламберт, срамно је ударио на актуелног олимпијског шампиона у жељи да на духовит начин прокоментарише пораз.
ФОТО: Танјуг/АП
Ламберт је пробао кроз метафору да каже да је Новакова доминација готова, али не делује као да је успео у томе.
- Само 24 сата након што је принц Карлос оборен са свог места, краљ Новак је свргнут са престола. Од када су нас Британце избацили 1776. године, Американци се нису тако грубо одрекли краљевске породице. Пошто је бранилац титуле испао у трећем колу, шокиран Алексејем Попирином, овај Ју-Ес опен одједном се чини као уједначен турнир. Често је тако овде у Њујорку, са играчима који стижу до последњег гренд слем сезоне у различитим стањима исцрпљености и запуштености. Ђоковић је био сенка своје некадашње величине, а у Попирину се суочио са противником који га је водио близу ивице и на Аустралијан опену и на Вимблдону ове године - истакао је Ламберт.
У истом тексту се наводи и како је Ђоковић попут Карлоса Алкараза сав фокус бацио на Олимпијске игре, те да је због тога доживео неуспех у Њујорку.
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
ОВО НИ ШЕКСПИР НЕ БИ НАПИСАО! Каква нас драма очекује у последњем колу Лиге 1, седмоструки првак јури повратак у Лигу шампиона!
Велика драма очекује нас у последњем колу Лиге 1, а најзанимљивији меч могао би бити одигран на "Групама стадиону" где ће Лион против Ланса покушати да потврди пласман у Лигу шампиона (21.00).
17. 05. 2026. у 07:30
БАРСЕЛОНА ШИРОМ ОТВОРИЛА ВРАТА СРБИНУ! Душан Влаховић је ово чекао целог живота!
Најновије вести које су везане за фудбалске трансфере тичу се, можда, и нападача фудбалске репрезентације Србије: Душан Влаховић могао би да заигра на скроз неочекиваном месту. А једном од најславнијих када се ради о овом спорту.
16. 05. 2026. у 16:07
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)