"ДОЛАЗИТЕ?" Новак Ђоковић има поруку за навијаче Србије

03. 09. 2024. у 17:30

Новак Ђоковић ће после Ју-Ес опена наступити у Србији, и то за репрезентацију - против Грчке, а на те мечеве је позвао све овдашње љубитеље "белог спорта".

ДОЛАЗИТЕ? Новак Ђоковић има поруку за навијаче Србије

ФОТО: Танјуг/АП

Осим Ђоковића на списку селектора Виктора Троицког су још Миомир Кецмановић, Душан Лајовић и Хамад Међедовић, док ће спаринг партнер бити јуниорски репрезентативац Марко Максимовић.

Олимпијски шампион одлучио је да се обрати свим навијачима и да их позове на мечеве против Грка.

"Је л' долазите?,  написао је Ђоковић на Инстаграму.

Фото: Принтскрин Инстаграм/ђокерноле

Очекује се да ће за Грчку наступати Стефанос Циципас, па нема сумње да ће у Београду бити прави спектакл.

Ови мечеви се играју 14. и 15. септембра, а жреб који је на програму 13. септембра, ће одредити ко ће када и са ким играти.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи хаос у редовима плаваца

НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"

ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.

04. 01. 2026. у 11:30

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ОТКРИЋЕ КОЈЕ ЈЕ ОДЈЕКНУЛО ЕВРОПОМ: Kако је Црвена звезда позајмљивала новац Партизану!