ПОСЛЕ ХРВАТА, ПАО И ШПАНАЦ! Хамад Међедовић у финалу Истанбула

Александар Илић
Александар Илић

07. 09. 2024. у 16:27

СРПСКИ тенисер Хамад Међедовић савладао је Мартина Ландалусеа 2:0 у сетовима (6:4, 6:2) и тако је обезбедио пласман у финале челенџера у Истанбулу.

ПОСЛЕ ХРВАТА, ПАО И ШПАНАЦ! Хамад Међедовић у финалу Истанбула

Foto: Profimedia

Славио је Међедовић након сат и 25 минута игре. Био је то дуел 137. и 254. играча на АТП листи, а Србин је у потпуности оправдао улогу фаворита. 

Први сет је био неизвестан, Међедовић је пропустио четири брејк лопте већ у првом гему, а онда је у шестом морао да спашава једну.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

Међутим, кључан је био седми гем, када је Хамад искористио прилику за брејк, а онда без много муке привео сет крају.

У другом делу игре неизвесност је владала само четири гема, након чега је Србин заиграо доста боље, искористио обе прилике за брејк и онда прву меч лопту претворио у 6:2.

*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

У финалу челенџера Међедовић ће играти против Дамира Џумхура, који је иначе први носилац на овом турниру.

Подсетимо, претходно је Хамад Међедовић у четвртфиналу био сигуран против хрватског ривала Матеја Додига са 2:0 (6:0, 6:4).

Ово ће бити прво финале за Хамада у овој години.

БОНУС ВИДЕО: ДОЧЕК ЗА ПАМЋЕЊЕ: Заједничко  уживање кошаркаша Србије и навијача 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКА ЗАТЕЧЕНА ИСТИНОМ: Здравко Мамић узбуркао страсти невероватном конференцијом за штампу, најавио и шок-потез!

ХРВАТСКА ЗАТЕЧЕНА ИСТИНОМ: Здравко Мамић узбуркао страсти невероватном конференцијом за штампу, најавио и шок-потез!

Чувени Здравко Мамић (65), дуго година "алфа и омега" ФК Динамо Загреб, један је од најуспшенијих фудбалских бизнисмена у Европи када се узме у обзир невероватан број огромних трансфера из "модрих" у Европске клубова, али га хрватско правосуђе сада терети да је оштетио државни буџет, због чега се он скрива у Босни и Херцеговини. А оданде, из БиХ, он је најавио нови потрес: одржавање ванредне конференције за штампу. И, на њој "нема о чему није говорио".

12. 02. 2025. у 16:10

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

Умро глумац Драгољуб Војнов, памтимо га из Тесне коже