ТЕНИСКИ УСТАНАК! Карлос Алкараз никада јаче грми на челнике АТП-а
Други тенисер света Карлос Алкараз жалио се због густог распореда.

Foto: Profimedia
Шпанац је недавно победио Јаника Синера у спектакуларном финалу турнира у Пекингу, након чега је одмах отпутовао у Шангај где ће играти на мастерсу.
"Рекао сам то неколико пута, распоред је веома густ, мораш да се навикнеш. У среду смо завршили у 8.30, 9.00, меч од три сата, а ја нисам имао времена да радим ишта. Отишао сам у клуб пре финала са свим торбама, јер сам знао да морамо да трчимо после финала да ухватимо лет који ће нас довести овде", рекао је Алкараз и наставио:
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
"Стигли смо у 4.00 ујутру, спавали смо, а онда сам се пробудио како бих се адаптирао на услове овде и спреман дочекао први меч. Тениски календар је веома, веома густ. Путујемо са турнира на турнир, дан-два смо овде пре почетка турнира, тешко је да се привикнемо".
Алкараз је у првом колу био слободан, а у другом ће играти против Кинеза Јунченг Шенга.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
БОНУС ВИДЕО: "НОВАКОМАНИЈА": Навијачи похрлили да се сликају са Новаком Ђоковићем

ФИНАЛЕ ЛШ - КЛАДИОНИЦЕ И ИСТОРИЈА ФАВОРИЗУЈУ ПСЖ, АЛИ...: "Свеци" јуришају на "триплу круну", али и "нероазури" се нешто питају
ЧЕКА нас прави спектакл у финалу Лиге шампиона! У суботу од 21.00, на минхенској „Алијанц арени“, за трофеј најпрестижнијег европског клупског такмичења бориће се Пари Сен Жермен и Интер Милано.
31. 05. 2025. у 09:59

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Украјинци се повукли са Светског првенства иако је Русији и даље забрањено учешће
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Али, иако најновије вести на тему "спортске санкције Русима" гласе "остале су на снази" - Украјина је решила да одустане од учешћа на Светском првенству.
29. 05. 2025. у 20:16

ПОСТОЈИ ДРУГИ СНИМАК Који је узрок понашања девојке страдале у Будви? Психолог објашњава: "Екстремни страх и фокус да се побегне"
"ЗА ТЕЗУ да је бег из ситуације опасне са суженом свешћу више гооври о томе да се ради о екстремногм страху који може да се протумачи као паника. Ако није долазила у такве ситуације не можемо знати да ли је склона томе ако не зна да ли има напад панике."
30. 05. 2025. у 13:33 >> 13:33
Коментари (0)