ОВАКВОГ НОВАКА ЂОКОВИЋА ЈОШ НИСТЕ ВИДЕЛИ: Један детаљ посебно привукао пажњу Кинезима (ФОТО)
Алекс Микелсен је за Новака Ђоковића ствар прошлости на мастерсу у Шангају, међутим, српског аса нећемо гледати поново на терену ни овог понедељка услед падавина које су одложиле све мечеве осим оне на централном терену.

Фото: Профимедиа
Тако још увек Ђоковић не зна ни ривала у трећем колу, али је свакако пронашао начин како да искористи време.
Одлучио је Новак Ђоковић да прошета улицама Шангаја и позира у џемперу без рукава испред "најобичнијих" локација у центру града. Људи су пролазили поред њега, неки су га одмах приметили, неки и не, али је сигурно да је он провео врло занимљиво време.
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
Посебно му се допао "Врућ лонац", локални ресторан испред ко је Ђоковић испозирао у поменутом џемперу и то поделио са својим навијачима на друштвеној мрежи "Инстаграм".
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
- Овај знак значи "врућ лонац", па сам морао да позирам испред њега - написао је Ђоковић и изазвао бројне позитивне реакције.
Ђоковић је проласком у трећу рунду себе вратио међу осам у трци за Завршним мастерсом у Торину, а трећој рунди ће играти против бољег из дуела Стен Вавринка - Флавио Коболи.
БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ: Новак Ђоковић је овако прославио злато на Олимпијским играма
Препоручујемо

ЕВО КОЈИ ЈЕ РАЗЛОГ: Жељко Обрадовић зашто Брендон Дејвис није играо против Цибоне
06. 10. 2024. у 22:06

ШТА УРАДИ, ЦРНИ ДУШАНЕ? Италија бруји о нестварном промашају Влаховића (ВИДЕО)
07. 10. 2024. у 08:15

СТИЖЕ СТРАШНИ МИТАР: Најбољи стрелац Србије од понедељка опет са "орловима"
06. 10. 2024. у 22:19

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
03. 10. 2025. у 07:00

"ЈЕ ЛИ, БРЕ, КОЛИКО ТИ ИМАШ ГОДИНА?!" Хамад Међедовић напустио меч са најбезобразнијим тенисером на свету! (ВИДЕО)
Хамад Међедовић се повукао са мастерса у Шангају после серије скандала.
02. 10. 2025. у 17:00

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (0)