БРАВО ЛАСЛО! Ђере прошао у друго коло турнира у Стокхолму
Српски тенисер Ласло Ђере пласирао се у друго коло АТП турнира у Стокхолму, пошто је вечерас у првом колу победио Шпанца Педра Мартинеза резултатом 6:2, 6:0.
Профимедиа
Српски тенисер је у првом сету направио два брејка, док је у другом три пута одузео сервис противнику за убедљиву победу.
Ђере ће у другом колу турнира у Стокхолму играти против Американца Томија Пола, који је био слободан у првом колу.
Меч је трајао 52 минута. Ђере је 113. тенисер света, док је Мартинез 39. на АТП листи. Ово је био трећи дуел два тенисера и трећа победа за Ђереа.
АТП турнир Стокхолму игра се за наградни фонд од од 690.135 евра.
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!
Препоручујемо
ТЕНИСКИ ЗЕМЉОТРЕС! Новак Ђоковић не може више да ћути, кренуо у коначни обрачун
15. 10. 2024. у 08:00
СПОРТСКИ "БУМ": Легендарни Србин постао тренер у главном граду Хрватске!
15. 10. 2024. у 15:14
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА почетак нове радне недеље смо вам следеће предлоге.
01. 12. 2025. у 07:00
"ДЕЛИЈЕ" ОТКРИЛЕ: "ОН ЈЕ КЉУЧНИ ИГРАЧ У ПРОЈЕКТУ ГАШЕЊА ПАРТИЗАНА!" - Жељко Обрадовић гледа и не верује шта су навијачи Звезде урадили
Бурно је у КК Партизан, а док "гробари" с нестрпљењем чекају најновије вести из црно-белог табора, јер је досадашњеи тренер екипе Жељко Обрадовић дефинитивно дао оставку и није прихватио позив управе да ипак наставе сарадњу, огласиле су се и "делије", присталице црвено-белих.
30. 11. 2025. у 15:21
НА ТРГУ ЗА ДОЧЕК НОВЕ ГОДИНЕ Објављено колико ће град платити Мерлину за концерт у "најлуђој ноћи"
Већина певача дочек Нове године проводи радно јер је ово својеврсна прилика да зараде огромне хонораре, који су неретко и по неколико пута већи у односу на стандардне.
29. 11. 2025. у 17:35
Коментари (0)