СПЕКТАКЛ У ПОЛУФИНАЛУ: Алкараз ''сломио'' Рунеа и заказао дуел са Надалом!
Шпански тенисер Карлос Алкарас био је бољи од Холгера Рунеа (6:4, 6:2) на егзибиционом турниру "Слем шест краљева" у Ријаду и тако заказао полуфинални дуел против Рафаела Надала.
ФОТО: Танјуг/АП
Свако је држао свој сервис у првом сету све до 4:4, када је у деветом гему Шпанац сломио Данца.
У наставку игре је све било лакше за ''Карлитоса''. Већ на старту другог дела Алкараз прави брејк, да би потом то још једном урадио и у петом гему, те меч без икаквих проблема привео крају.
Спектакл против Надала заказан је одмах након дуела Ђоковића и Синера (четвртак, 18.30). Биће то њих четврти сусрет, Надал води са 2:1.
Препоручујемо
НЕ МОЖЕ ДА ДОЂЕ СЕБИ! Енди Родик у шоку због оног што је Новак Ђоковић рекао
16. 10. 2024. у 20:45
"ЂОКОВИЋ ЋЕ УЖИВАТИ У ТОМЕ!" Легендарни Аустралијанац пецнуо Новака, а онда...
16. 10. 2024. у 14:10
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу
ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.
11. 04. 2026. у 08:00
АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!
Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.
09. 04. 2026. у 13:11
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)