ОВО ЈЕ ПОСЛЕДЊИ ПОЕН НАДАЛА И ЂОКОВИЋА: Једна страница тенијске историје је заувек затворена (ВИДЕО)

19. 10. 2024. у 21:52

Новак Ђоковић победио је Рафаела Надала у мечу за треће место на егзибиционом турниру "Слем шест краљева" резултатом 2:0 (6:2, 7:6), а овако је изгледао њихов последњи поен.

ОВО ЈЕ ПОСЛЕДЊИ ПОЕН НАДАЛА И ЂОКОВИЋА: Једна страница тенијске историје је заувек затворена (ВИДЕО)

Foto: Profimedia

Меш између Ђоковића и Надала привукао је много пажње, а оно што је свакако остало забележено је њихов последњи поен.

Након што је Надал послао лопту у мрежу меч је завршен, а уследио је дирљив загрљај двојице великих ривала.

Надал ће након овог турнира учествовати на Дејвис купу са Шпанијом, после чега ће завршити професионалну каријеру.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!