ОДРЖАН ЖРЕБ ЗА БЕОГРАД ОПЕН: Српски тенисери сазнали ривале на старту турнира
СРПСКИ тенисер Миомир Кецмановић играће против Аустралијанца Кристофера О'Конела у првом колу АТП турнира у Београду, одлучено је вечерас жребом.
FOTO: M. Vukadinović
Победник тог меча играће у другом колу турнира уиз серије 250 против бољег из дуела између Лучана Дардерија и Маријана Навонеа.
Ласло Ђере ће се у првом колу састати са Стеном Вавринком, ко победи у другој рунди играће против Алекса де Минора који је на старту недметања слободан.
Душан Лајовић ће у првом колу играти против Нуна Боржеса, док ће се Хамад Међедовић састати са Брендоном Накашимом.
Турнир у главном граду Србије ће бити одржан од 2. до 9. новембра у "Београдској арени".
На АТП турниру серије 250 Београд опен у синглу ће учествовати 28 играча у главном жребу.
Четворица тенисера обезбедиће пласман у главни жреб кроз квалификациони део турнира, који се одржава 2. и 3. новембра.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ФЕНЕРБАХЧЕ ПРЕЈАК ЗА ПАРТИЗАН: Црно-бели доживели трећи узастопни пораз у Евролиги
01. 11. 2024. у 20:45
СРБИЈА ОСТАЈЕ БЕЗ НАПАДАЧА! Играо код Стојковића, а ево за кога ће сада наступати
01. 11. 2024. у 14:20
Спектакл у Минхену: Бајерн има предност, али Реал никад не сме да се отпише!
Бајерн Минхен и Реал Мадрид одмериће снаге у реваншу четвртфинала Лиге шампиона (21.00), а Баварци на "Алијанц арени" бране минималну предност из првог меча који је био једна од најбољих утакмица овогодишњег издања најјачег клупског такмичења.
15. 04. 2026. у 07:15
Највеће појачање на свету! Цела планета прича о фудбалеру из Србије (ВИДЕО)
Најновије вести из српског спорта су више него интересантне.
21. 04. 2026. у 19:40
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (0)