ОВО СЕ ЧЕКАЛО ОД КРАЈА ЈУЛА: Душан Лајовић одлично почео турнир у Београду
СРПСКИ тенисер Душан Лајовић пласирао се у друго коло турнира у Београду пошто је победио Аргентинца Маријана Навонеа са 6:0, 7:6(3).
Фото: АП
Од јула месеца се чекало на тријумф 86. играча света. Последњи пут се радовао на терену 24. јула кад је у Умагу савладао Флавија Коболија. Од тог тренутка, па до данас био је у серији од седам пораза.
Што се меча са 45. на АТП листи тиче, Дуци је први сет одиграо као у трансу, добио га је са нулом за свега 28 минута.
У другом сету виђен је много већи отпор Навонеа који је чак у десетом гему пропустио две сет лопте. Отишло се потом у тај-брејк који је Лајовић одиграо добро што му је омогућило да тријумфује.
Србин ће у другом колу играти против Мађара Фабијана Марошана.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
А НАЈГОРЕ ТЕК СЛЕДИ... Новак Ђоковић сазнао катастрофалне вести, али ту није крај
04. 11. 2024. у 07:51
ЗВЕЗДИ СТИГЛА ПОНУДА КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА! Андрија Максимовић иде где га нико није очекивао
04. 11. 2024. у 11:08
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
СРБИЈА РАСПАМЕТИЛА РУСИЈУ! Најновији потез Србије завршио на насловним странама у Русији! Братска подршка кад је најтеже!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу у тренутку када Руси сумирају помешане утиске о спектаклу званом "Зимске олимпијске игре Милано - Кортина 2026", и то због све ружнијих дешавања везаним за Параолимпијске игре које на истом месту следе.
21. 02. 2026. у 20:00
"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.
21. 02. 2026. у 09:40
Коментари (0)