АУСТРАЛИЈАН ОПЕН ПРЕЛОМИО! Прву вајлд карту добио је шампион из 2014. године
Швајцарском тенисеру Стану Вавринки уручена је специјална позивница за први гренд слем у сезони.
ФОТО: Танјуг/АП
Троструки гренд слем шампион је био међу девет добитника тзв. вајлдкарда за Аустралијан опен, а нове позивнице ће уследити ускоро, према најавама организатора.
То му је била прва гренд слем титула, после чега су уследили успеси на Ролан Гаросу 2015. и Ју-Ес опену 2016. године. Недостаје му само трофеј Вимблдона.
- Невероватно сам захвалан што сам добио посебну позивницу за Аустралијан опен. Мелбурн има посебно место у мом срцу, ту сам освојио свој први гренд слем и то је једна од највећих прекретница у мојој каријери - рекао је овим поводом Вавринка.
Тренутно 161. тенисер света ће се између 12. и 26. јануара надметати са тенисерима из читавог света, међу којима ће бити и наш Новак Ђоковић.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
ГДЕ ЈЕ ТУ ЂОКОВИЋ? Италијан нема дилему ко је "ГОАТ": Надал је далеко најбољи од свих
13. 12. 2024. у 08:30
ДАВИД ПРОТИВ ГОЛИЈАТА У МИНХЕНУ: Све осим убедљивог тријумфа Бајерна над белгијским прваком било би огромно изненађење
ФУДБАЛЕРИ Бајерна угостиће Ројал Сен Жилоаз пред пуним трибинама "Алијанц арене" у седмом колу групне фазе Лиге шампиона (21.00). Док Баварци јуре директан пласман у осмину финала, гости се и даље надају пласману у плеј-оф, са само два бода заостатка за жељеном зоном.
21. 01. 2026. у 07:00
ЕНГЛЕСКА У НЕВЕРИЦИ: Капитен Манчестер јунајтеда се одрекао енглеског и узео РУСКО држављанство!
Најновије вести из фудбала су помало невероватне.
21. 01. 2026. у 16:00
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)