ЂОКОВИЋ И СИНЕР ГЛЕДАЈУ И НЕ ВЕРУЈУ: Алкараз говорио о поклонима за Нову годину, па "пецнуо" Новака и Италијана (ВИДЕО)
Новогодишњи и божићни празници се ближе, а многи већ размишљају о поклонима. Чувени "Тенис канал" је упитао Карлоса Алкараза шта би поклонио својим великим ривалима.
Танјуг/АП
Алкараз је имао доста тежак избор, а то је да каже шта би поклонио Синеру, Ђоковићу и Надалу.
Шпанац је изнео предлоге који су били више него занимљиви.
- Синеру? Могао бих да му поклоним нове чизме за скијање или неке нове ствари за кожу.
- Новак? Уф, то је тешко. Размишљам о некој доброј шпанској шунки (пршути).
- Рафи бих дао неку добру боцу вина или нове штапове за голф.
Занимљив је избор Алкараза за поклоне, с обизиром да Ђоковић већ годинама не једе месо, док је у случају Синера многима запало за око поклон у виду креме.
Подсетимо, Јаник Синер је у марту оптужен за допинг јер је био позитиван на недозвољену супстанцу Клостебол, за коју је тврдио да је унео током масаже јер се налазила у креми коју је његов физиотерапует користио.
Када је у питању Надал, алузије на штапове за голф везане су за то што је Рафа по окончању своје тениске каријере почео да се бави голфон, те је и уснимљен на једном голф терену у Мајорки.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
"ЈОКИЋ, СРБИЈА!": Коментатор пао у транс након Николине тројке преко Хрвата (ВИДЕО)
14. 12. 2024. у 10:03
ЧИК ПОГОДИТЕ: Додељене награде, ово су најбољи кошаркаш и кошаркашица Србије за 2024.
12. 12. 2024. у 16:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)