ВЕЛИКИ УСПЕХ! Александра Крунић у финалу престижног ВТА турнира
Српска тенисерка Александра Крунић и Американка Сабрина Сантамарија пласирале су се у финале ВТА турнира у Окланду у конкуренцији дублова, пошто су јутрос у полуфиналу победиле Американку Слоун Стивенс и Клару Тоусон из Данске резултатом 6:3, 6:0.
Foto: Profimedia
Меч је трајао 61 минут. Крунић и Стивенс су у првом сету направиле три брејка, док су два пута изгубиле сервис.
Српска и америчка тенисерка су у другом сету убедљивом игром дошле до победе и меча за титулу.
Крунић и Сантамарија ће у финалу играти против Ђанг Сињу и Фанг-Хсијен Ву.
ВТА турнир у Окланду се игра за наградни фонд од 275.094 америчких долара.
БОНУС ВИДЕО: Алекс Кореча за Новости о "великој тројци": Оно што су урадили равно је чуду
Препоручујемо
НАВАРО И ЗВЕЗДА НАПРАВИЛИ ПРВЕ ДОГОВОРЕ: Шпанац спреман за нови изазов у каријери
22. 06. 2026. у 16:29
ОКУПИЛИ СЕ КОШАРКАШИ СРБИЈЕ: Никола Јокић насмејан стигао у репрезентацију! (ФОТО)
22. 06. 2026. у 15:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)